Choď na obsah Choď na menu
 


12.kolo MFK Topoľčany - DUBNICA 1:0

11. 4. 2010

MFK Topoľčany - DUBNICA   1:0   (1:0)

Zostava:   Vavrúš - Štefánek,Turza,Piaček (C),Harvila,

                               Kadlecaj,Gašpar,Homola,Suchánek,

                               Ciesar,Kučík,Hanko

Slovo trénera: Po posledných prípravných zápasoch,kde najmä po hernej stránke sa to začínalo podobať optimálnemu výkonu,prišiel prvý majstrovský zápas,kde sme prepadli ako mužstvo v nasadení a bojovnosti. Asi sme si mysleli,že súper sa porazí sám a nám bude stačiť polovičný výkon na tri body. Určite do budúceho zápasu treba nastúpiť plne koncentrovaný od prvej minúty a ukázať súperovi svoju kvalitu. A aj s tromi náhradnými loptami...

 

Ostatné zápasy 12.kola:

Púchov - Spartak Trnava   0:4

ČFK Nitra - Senica   0:3

Levice - Považská Bystrica   13:0

Lokomotíva Trnava - Myjava   0:2

FC Nitra - Trenčín   1:0

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Postrehy

(robbie, 12. 4. 2010 9:28)

1.Čo si myslieť o mužstve,ktoré v súlade so svojou taktikou zdržovania pripraví na zápas jedinú loptu?
2.Videl som už rôzne zdržovačky,ale tak,ako ich predvádzali hráči Topolčian,je úplný nonsens.Prakticky 40 minút nechceli hrať futbal,naši chlapci im behali a podávali lopty,ktoré napriek tomu dlho váhali vhodiť do hry.
3.Prvé dva body sú len fakty.Zápas si chlapci prehrali sami.Možno podcenením,možno počiatočnou laxnosťou,každý jeden zahral podpriemerne.Aj keď napokon určite veľmi chceli,už to jednoducho nešlo...A nevyrovnali sa s absenciou Tima,jeho rukopis,ktorý vtláča mužstvu,nedokázali nahradiť.
4.Hráči sami dostali veľkú facku.Budeme ich za to zatracovať?Určite nie.Od trénerov nech si vypočujú,čo im patrí.Ale budú stále naši a verím tomu,že nám ešte neraz "spríjemnia nedeľnajší obed".Lebo futbal hrať vedia.

Prvý majstrák

(Romankop, 12. 4. 2010 7:32)

Lepší sme aj boli, ale šťastie nám neprialo, lebo sme sa oňho ani trošku nepokúšali. Vyhoreli sme absolútne na všetkých postoch. Je fakt, že Topoľčany nechceli hrať futbal, ale s tým sme mohli počítať. Porazili nás bojovnosťou, ktorá zase nám dnes chýbala, a asi chlapci súpera podcenili. Jednoducho v nedeľu to nešlo, aj keby sme hrali možno celý deň. Som z tohto zápasu aj celkovo z výkonu chlapcov strašne sklamaný, nespoznával som Vás. Chlapci toto ste neboli Vy!!!

Prvý majstrák

(Romankop, 9. 4. 2010 14:30)

Želám chlapcom prvý "trojbodový" krok do jarnej časti súťaže, samozrejme ako výsledok predvedenej kvalitnej hry okorenenej gólmi. Dúfam, že väčšina hráčov bude mať svoj deň a nedáme súperovi šancu na prekvapenie.
Šťastie nech praje lepším.

12.kolo

(viloK, 9. 4. 2010 12:17)

Držím palce a dúfam ,že na ihrisko v Topoľčanoch vybehnú chalani ,ktorí predvedú svoju hru a ozdobia ju nejakým tým Gólom. Nech sa darí...