Choď na obsah Choď na menu
 


13.kolo DUBNICA - FK Púchov 2:0

18. 4. 2010

DUBNICA - FK Púchov       2:0   (1:0)

Góly: Homola,Gašpar

Zostava: Vavrúš - Štefánek,Turza,Piaček (C),Harvila,

                              Kadlecaj,Gašpar,Homola,Suchánek,

                              Ciesar,Kučík,Hanko

Slovo trénera: Dnes sme podali kvalitný výkon s množstvom šancí,ktoré sme ale nepremenili. Som spokojný s defenzívou mužstva,keď súper prakticky neohrozil našu bránu. Smerom dopredu sme si vytvorili tlak aj šance,ale opäť sa prejavila naša slabina - premieňanie šancí. Teší ma,že si chlapci zobrali slová trénerov k srdcu a po minulotýždňovom "výbuchu" v Topoľčanoch znovu mali radosť z hry. Nerád vyzdvihujem jednotlivcov,ale teraz si to jeden zaslúži - Matúš Štefánek. Podal kvalitný,zodpovedný a bojovný výkon,ktorým dal impulz k dobrému výkonu celého mužstva.

 

Ostatné výsledky 13.kola:

Myjava - Trenčín   1:0

Považská Bystrica - Lokomotíva Trnava   1:5

Senica - Levice   1:1

Spartak Trnava - ČFK Nitra   4:0

Topoľčany - FC Nitra   0:9

 

Náhľad fotografií zo zložky


 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Absolútny súhlas

(Romankop, 19. 4. 2010 7:51)

Je dobré a myslím si,že toto mužstvo je už dosť futbalovo vyspelé na to, aby sa po minulotýždňovom katastrofálnom výkone v Topoľčanoch hneď s tým vyrovnalo a podalo dnes kvalitný výkon. Ešte to nebolo úplne to pravé orechové, ale už sa to tomu podobalo. Púchovčania nás takmer ničím neohrozili, nebezpečie hrozilo len od Milanka, ale toho Matúš pokryl a Aďo zdvojoval.Obrana, dnes klobúk dole. Dnes ste sa chlapci bavili futbalom a to je to najhlavnejšie. Nech Vám to vydrží čo najdlhšie.

Súhlasím s trénerov...

(robbie, 18. 4. 2010 21:44)

dnes sa na hru dalo pozerať,aj ten nedeľný obed chutil podstatne lepšie,lebo chlapci si dnes futbal užívali.A cez Matúša by dnes ani Messi neprešiel...:)

Jasné danilla...

(robbie, 15. 4. 2010 23:11)

radšej to treba napísať dva krát,aby sa to chalanom vrylo do pamäti.Hlavne treba podať VÝKON,lebo v TO sa to ani tak nedalo nazvať.Takže: hlavy hore,utrieť slzy,do hláv odhodlanie a vôľu ako vo finále MS a po zápase padnúť od únavy...

crrrrrrnk!

(danilla, 15. 4. 2010 10:15)

Už sú tu MZ.Každá hanba trvá tri dni!Verím ,že proti Púchovu podáme omnoho kvalitnejší výkon!To je všetko z mojej strany.

crrrrrrnk!

(danilla, 15. 4. 2010 10:14)

Už sú tu MZ.Každá hanba trvá tri dni!Verím ,že proti Púchovu podáme omnoho kvalitnejší výkon!To je všetko z mojej strany.