Choď na obsah Choď na menu
 


15.kolo DUBNICA - Slovan Levice 1:2

1. 5. 2010

 

DUBNICA - FK Slovan Levice   1:2   (1:1)

Gól: Kadlecaj

Zostava: Vavrúš - Janček (C),Suchánek,Štefánek,Kadlecaj,

                              Turza,Homola,Gašpar,Kučík,Hanko,

                               Harvila,Ondrejík

Slovo trénera: Za letného počasia sa hral obojstranne výborný útočný futbal,kde by možno svedčila remíza 5:5. Ale to by sme museli premeniť tri samostatné nájazdy na brankára a ďalšie dve gólové šance. V úvode zápasu sme zatlačili súpera na ich polovicu,z čoho padol aj náš jediný gól. Súper postupom času hru vyrovnal a do polčasu vsietil vyrovnávajúci gól. Po zmene strán sa obidve mužstvá snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Podarilo sa to hosťom, keď tesne pred tým prestrelil prázdnu bránu jeden z najlepších hráčov domácich Gašpar. Do konca zápasu sa striedali šance na obidvoch stanách,ale gól už nepadol.

 

Ostatné výsledky 15.kola:

Senica - Trenčín   6:3

Spartak Trnava - Lokomotíva Trnava   2:1

Púchov - FC Nitra   0:5

Považská Bystrica - Myjava   1:3

Topoľčany - ČFK Nitra   1:1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

trener 1

(danilla, 4. 5. 2010 14:57)

No predsa Fernet!

trener

(majky, 3. 5. 2010 16:20)

dakujem za kompliment pista...a co pijes???

super zápas

(viloK, 3. 5. 2010 14:35)

Ďakujem chalanom za super výkon. Takto nejako by mal vyzerať mládežnícky futbal . Bez zakopávania lopty , či zdržovania , ale s nasadením až do konca zápasu. Nevádí ,že ste nevyhrali , za predvedenú hru sa nemusíte hanbiť a vyhral asi ten šťastnejší . Drťím palce a hlavy hore .

Pán Vígh,

(robbie, 3. 5. 2010 11:28)

plne s Vami súhlasím,ten výsledok 4:2 bol myslený obrazne,že sa nedá vyhovárať na poslednú situáciu,keď sa hrá zápas 60 minút.Súhlasím aj s tým,že to bol obojstranne kvalitný zápas,v ktorom ste dali o jeden gól viac,takže nie je o čom.Futbal sa práve nehrá na brvná,milimetre.
Myslím,že chlapci na oboch stranách nechali na ihrisku všetky sily.
A k tej poslednej situácii.Konkrétne môj syn bol taktiež zasiahnutý do hlavy kopačkou.Mal som vbehnúť z hľadiska na ihrisko?Pochopil by som snahu ošetriť,keby ste sa najskôr nezastavili pri rozhodcovi...
Avšak myslím si,že to považujem len za drobný technický nedostatok.Nič viac.Ja si len myslím,že by tréneri nemali vbiehať na ihrisko bez pokynu rozhodcu.Všeobecne.
A to najpodstatnejšie ste vystihli.Kvalitný zápas.
Nech sa Vám vo Vašej práci darí,taktiež máte šikovných chlapcov a teším sa na ďalšie hodnotné vzájomné zápasy.
Robert Kadlecaj

poznatok

(Tréner Levice 98, 3. 5. 2010 10:53)

Nechcel som reagovať , ale nedá mi to .
Levický ,, tréneri ,, nevbehli na ihrisko preto , že by sa dohadovali s rozhodcom ale preto , že Levický hráč bol zasiahnutý kopačkou do tváre a aj napriek tomu nebola hra prerušená i keď hráč ležal v šestnástke . Boli sme ho ošetriť a vzápätí musel byť vystriedaný . Ale to ste zjavne nevideli . Tak isto ste nevideli , že ako tréner som hneď po konci zápasu išiel za Vašimi chlapcami , ktorým som pogratuloval a podal im ruku za predvedený výkon a nasadenie .
A Čo sa týka Vášho výsledku ,, 4-2 ,, zabudli ste na brvno , ktoré sme nastrelili v druhom polčase , na 2 tutovky s päťky ktoré sme trafili do Vášho brankára a ďalšie strelecké pokusy .
A to už nespomínam faul 10min. dokonca zápasu v šestnástke zozadu na prenikajúceho Tužinského , ktorý zostal nepotrestaní .
Každý má právo na názor a pohľad na vec . Môj poznatok zo zápasu je že to bol veľmi kvalitný zápas s oboch strán , klobúk dole pred všetkými hráčmi v akom nasadený a tempe odohrali celý zápas . A či to skončilo 1-2 alebo 2-2 alebo iným výsledkom je to jedno lebo chlapci nechali na ihrisku srdce a hrali s radosťou . Čo je asi najhlavnejšie !!!!!!!!!!!!!

Držím palce Dubnickým chlapcom aj trénerom , sú veľmi šikovný !!!
Ďakujem za pekný zápas v obrovskom nasadení , a ešte raz klobúk dole , len tak ďalej držím Vám palce v ďalšej práci .
S pozdravom Štefan Víg tréner FK Levice ´98

Nuž danilla,

(robbie, 2. 5. 2010 19:34)

určité sklamanie cítim aj ja,ale rozhodne nie z hráčov,ktorí včera vybehli na ihrisko.Bojovali,dobre rozbehli zápas,aj strieľali,ale tentokrát,žiaľ,tesne mimo bránu.Ani mi tak nevadí,že z poslednej akcie možno mohla byť penalta za kopnutie do hlavy,lebo vtedy už malo byť 4:2...Ale to,že vbehnú obaja tréneri Levíc do šestnástky a dohadujú sa s rozhodcom,sa proste nerobí...

zápas

(danilla, 2. 5. 2010 13:52)

Som veľmi sklamaný!Zo všetkého!!