Choď na obsah Choď na menu
 


16.kolo Lokomotíva Trnava - DUBNICA 4:1

8. 5. 2010

Lokomotíva Trnava - DUBNICA   4:1   (2:0)

 Gól: Hanko

Zostava: Vavrúš - Janček (C),Suchánek,Štefánek,Kadlecaj,

                              Turza,Homola,Gašpar,Kučík,Hanko,

                               Harvila,Piaček

 

Slovo trénera: Chlapci podali dobrý futbalový výkon,ale doplatili sme na individuálne chyby v obrane. S hrou mužstva som spokojný a chyby treba hladať len v nás.


Ostatné výsledky 16.kola:

Trenčín - Spartak Trnava   1:1

Myjava - Senica   0:5

FC Nitra - Považská Bystrica   17:0

Levice - Topoľčany   0:0

ČFK Nitra - Púchov   3:0

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Lokotka

(Romankop, 11. 5. 2010 11:58)

Ťažko sa mi hodnotí zápas, v ktorom sme boli futbalovejší, v ktorom sme odohrali viac ako 3/4 zápasu na polovičke súpera a predsa sme prehrali dosť vysokým rozdielom. Rozhodca výrazne neovplyvnil výsledok zápasu, ale nie je predsa možné, aby pískal majstrovský zápas I.ligy MŽ brat trénera domácich(Boledovičovci). Mali sme dať góly a bolo by vymaľované.V ostatnom súhlasím s ViloK.

LokomotívaTT

(viloK, 11. 5. 2010 9:58)

Môj komentár k zápasu - futbal čudný , rozhodca čudný , výsledok čudný . Dubnický chalani sa snažili hrať futbal a Tí hoši trnavskí z Lokotky ničím neprekvapili ani neoslnili . Hrali to ,čo ich učia hrať - silový futbal,hrubé dohrávanie súbojov(aj bez lopty,čo sa nevidí ani v doraste),zakopávanie jednej lopty ( na zápase majú byť mimimálne 3 )a nakopavanie lopty na jedného hráča číslo 9( pred ním klobúk dole - chlapec rýchly,išlo mu jeden na jedného ,ale aj prehnane dohrávajúci osobné súboje )Takže hlavy hore , pretože futbal niekedy nemá logiku a nie vždy vyhrá ten futbalovejší.držím palce do ďalších zápasov.