Choď na obsah Choď na menu
 


Prípravné zápasy

3. 4. 2010
 

3.4.2010

FK Senica - DUBNICA                 4:3

Góly: Homola,Gašpar,Piaček

Zostava: Vavrúš  - Turza,Kadlecaj,Gašpar,

                          Homola,Fary,Hanko,Piaček,

                          Štefánek,Kučík,Ciesar,Tvrdoň

1.4.2010

PFK Piešťany roč.97 - DUBNICA      1:4

Góly: Homola 2,Kadlecaj,Turza

Zostava: Vavrúš  - Turza,Kadlecaj,Gašpar,Šulek,

                          Homola,Fary,Hanko,Piaček,

                          Štefánek,Kučík,Ciesar,Tvrdoň,Ondrejík

27.3.2010

DUBNICA - Spartak Trnava           0:0

Zostava: Vavrúš  - Janček,Turza,Kadlecaj,Gašpar,Havrila,

                          Homola,Fary,Suchánek,Hanko,

                          Štefánek,Kučík,Ciesar,Tvrdoň,Ondrejík

 

25.3.2010

Slovan Nemšová roč.97 - DUBNICA    0:7

Góly: Homola 2,Kadlecaj 2,Kvocera,Fary,Hanko

Zostava: Vavrúš  - Janček,Turza,Kadlecaj,Gašpar,Havrila,Šulek,

                          Homola,Fary,Suchánek,Hanko,

                          Štefánek,Kučík,Kvocera,Ciesar

21.3.2010

AS Trenčín - DUBNICA                 1:4

Góly: Gašpar 2,Janček,Homola

Zostava: Vavrúš (Harvila) - Janček,Turza,Kadlecaj,Gašpar,

                          Homola,Fary,Ondrejík,Hanko,Tvrdoň,

                          Štefánek,Kučík,Piaček

 

14.3.2010

DUBNICA - AS Trenčín                 5:0

Góly: Gašpar 2,Turza,Homola,Kadlecaj

Zostava: Vavrúš - Janček,Turza,Kadlecaj,Gašpar,

                          Harvila,Homola,Ciesar,Ondrejík,Hanko,

                          Štefánek,Kučík

7.3.2010

 

MŠK Ružomberok - DUBNICA                 2:1

Gól: Turza

Zostava: Vavrúš - Suchánek,Janček,Turza,Piaček,Kadlecaj,Gašpar,

                          Harvila,Tvrdoň,Homola,Fary,Ciesar,Ondrejík,Hanko,

                          Štefánek,Prchlík

 

 

23.2.2010

MŠK Žilina - DUBNICA                      3:0

Zostava: Vavrúš - Suchánek,Janček,Turza,Piaček,Kadlecaj,Gašpar,

                          Harvila,Tvrdoň,Homola,Fary,Ciesar

11.2.2010

DUBNICA - Slovácko Uherské Hradiště    0:1

Zostava: Vavrúš - Suchánek,Janček,Štefánek,Turza,Kučík,Piaček,Kadlecaj,Gašpar,

                          Harvila,Hanko,Tvrdoň,Prchlík,Ondrejík

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

super

(HAvkač, 21. 3. 2010 11:10)

pane boze dca

Áno,toto treba zvýrazniť...

(robbie, 8. 3. 2010 18:19)

Veľká vďaka pánovi Hankovi za chlapcov.

Môže byť!

(danilla, 8. 3. 2010 9:17)

Podla mna sme boli v tomto zápase herne jednoznačne lepší!!Hlavne čo sa týka prechodu do utočnej fázy a aj naopak.Len škoda tej finálnej fázy a následne premienania šancí!Celkovo,ale hodnotím náš výjazd na Liptov,ako vydarený a poučný aj nefutbalovo!Dakujeme pán Hanko!!

Voľná diskusia

(Romankop, 26. 2. 2010 6:24)

Vážení, myslím si, že je najvyšší čas opustiť túto diskusiu. Nerád by som si niekoho pohneval svojím ostrejším komentárom. Takže prajem všetkým veľa úspechov v ďalšej zodpovednej práci a chlapcom veľa sily a chuti do prebiehajúcej zimnej prípravy. Myslím si,aj napriek všetkému, že aj tak máme celkom slušný a úspešný ročník našich mladých futbalistov. Ešte raz chlapci,nech Vám to behá a strieľa.

Pochybujem...

(robbie, 25. 2. 2010 15:46)

že by sa niekto obával konkurencie.Samozrejme káder doplniť je fajn nápad,tak už sa len pýtam...ako a kým?

toto je ono!

(danilla, 25. 2. 2010 12:32)

Mili moji drahí kamaráti!ja nemám chuťa ani náiadu pridávať moj nazor,lebo ja mám stále ten istý,že naša kondícia je žalostná a prečo je to tak to nech si každý vysvetlí,ako chce!!Ale ja musím súhlasiť s Romankopom!Aje mi jedno, čo si kto o mne bude myslieť!Jednoducho je to tak,či sa to niekomu páči,alebo nie

Milí dopisovatelia

(Romankop, 25. 2. 2010 8:28)

trošku ma zarazila posledná veta od romans, že môžeme byť radi, že chlapci hrajú tak ako hrajú!
Takýto výrok má byť uspokojením sa s výkonmi a tréningovou morálkou. Trošku ma to sklamalo. Ja som si myslel, že všetci máme zámer na tom, aby sa toto mužstvo posunulo ďalej, ale mne sa to javí, že zatiaľ len strácame. Súhlasím s Majom, že sústredenie by malo byť, ale nebude tento rok, nebude asi ani budúci rok, možno ani ďalší a čo potom. Budeme sa alibisticky vyhovárať na niečo takéto. Skúsme spoločne pridať ruky k dielu a posnažiť sa zodpovedne pripraviť chlapcov na jarnú sezónu. Ešte máme čas, nič ešte nie je stratené. Hovoríte o dochádzke, aká je slabá atď. Preto som navrhol doplnenie kádra o 2-3 ďalších hráčov z dôvodu konkurencie, aby si každý nemyslel,že má miesto isté. Samozrejme v tomto smere hovorím aj o svojom synovi. Zdravá konkurencia musí byť, jedine tak môžeme futbalo rásť všetci.

Páni a dámy,

(robbie, 24. 2. 2010 23:33)

nedá mi nepridať ešte jeden príspevok,či vlastne odkaz na turnaj,ktorého sa zúčastnil náš utorkový súper.Síce je to viac ako rok staré,a zaujalo ma hlavne,ako mužstvo na turnaj cestovalo...A nielen na tento turnaj...
Takže:
http://www.msk98.sk/?&page=gallery&set=7

Zároveň...

(robbie, 24. 2. 2010 23:15)

ešte spomeniem dve veci.
1.Keby sa pozerala na podmienky Sábliková,dnes nemá zlatú medailu z OH.
2.V dňoch 19.-20.marca je Nitre na turnaji Puskás academy,s ktorou sa stretneme v Karlsruhe.Tak aspoň budeme vedieť,s kým máme dočinenia.

Súhlasím

(robbie, 24. 2. 2010 23:00)

s Romankop,že kondícia sa dá nabrať aj v domácich podmienkach.Sústredenie je samozrejme ideálne riešenie.Ale tie kilometre sa jednoducho natlačiť musia,aby z toho chlapci "žili" celý rok,lebo v lete sa to už dohnať nedá.Čo sa týka účasti na tréningu,možno by nebolo na škodu dať na stránku nejaké mesačné vyhodnotenie,možno stačí v percentách.Podľa mňa to nie je nič tajné,skôr motivačné.S trénerovou (romans) poslednou vetou súhlasím.A pracujme na zlepšení každým dňom a tréningom...
(Diskusia je to slušná,môže len pomôcť.)

moj nazor

(romans, 24. 2. 2010 21:04)

nechcem,aby sme to takto rozoberali cez nase stranky. ale je rozdiel,ked nejake muzstvo trenuje 5 az 7 krat tyzdenne a my 3 krat a z toho je ucast 80 percentna. tie chybajuce treningy sa zakonite musia niekde prejavit. nehovoriac o sustredeni. a nehovoriac o tom,ze ani my treneri nemame 100 percentnu ucast na treningoch z dovodu pracovnej zaneprazdnenosti. ked sa to da vsetko dokopy,potom mozeme byt radi,ze chlapci hraju tak ako hraju.

priprava

(majky, 24. 2. 2010 19:19)

zimna priprava je nielen pripravou na jarnu cast , ale pripravou na cely rok , o podmienkach je tu tazko nieco hovorit , kader muzstva je taky aky je , za seba hovorim.... naco je papierova priprava na treningy , naco je papierova priprava na cele zimne obdobie , ked realita je takato...pozrime si vsetci dochadzku na treningy v zimnom období... je tazko planovat pripravu ked nevieme kolko ludi pride na trening ??? ani jeden hrac totizto neabsolvoval pripravu celu !!!! a co sa týka sustredenia - ja sa priklanam k nazoru ze v zimnej priprave by malo byt!!!hovorim to len zo svojich skusenosti..... na druhej strane ma , mily rodicia, tesi vas zaujem o muzstvo a o problemy suvisiace s nim !!!

Sústredenia

(Romankop, 24. 2. 2010 15:00)

Nemôžem s Robbie súhlasiť, že kondícia sa vždy naberá na sústredeniach. Za týždeň natlačených kilometrov predsa nemôžu chlapci nabrať toľko ako za mesiac trénovania v teréne. Ano sústredenie je plus,lebo sú všetci pokope, ale skúsme uvažovať o naberaní kondície v našich aktuálnych podmienkach. Nevyhovárajme sa stále na sústredenia.Ja som na tom zápase na rozdiel od Roba bol a nemením svoj názor a pohľad na tento zápas a na zápas so Slováckom.

Nuž...

(robbie, 24. 2. 2010 12:10)

nakoľko som na tomto zápase nebol,tak ho ani nemôžem hodnotiť.Ale myslím si,že najväčším problémom mužstva je nevyrovnanosť výkokonov.Chalani dokážu vyhrať,ale aj prehrať úplne s každým.
Čo sa týka kondície,tá sa vždy naberala na sústredeniach.V Hodoníne som sa o tom bavil s rodičmi z Trnavy,pred turnajom v Dubnici boli na týždennom sústredení v penzióne v dedinke Radava (http://www.penzioniveta.com/).Denne nabehali 7-8 kilometrov.U nás na turnaji síce skončili na 5.mieste,ale na turnaji v Hodoníne sa už ovocie dostavilo.Pripomínam,že všetko bolo v réžii rodičov (128 € na osobu,4x denne strava,welness,telocvičňa...).Toto MUSIA naši chalani o rok absolvovať,inak tu môžme len plakať.
(Je tu ponuka na oblečenie z dvoch firiem.Odpovedal som ja a Majky...To len tak mimochodom.)
Takže aj keď zoženieme 3-4 hráčov,pri tréningu maximálne 4x týždenne je to tak akurát na hrane.
Naviac si úprimne priznajme,že Žilina,a aj Nitra sú výkonnosťou trochu vyššie a my ich stále len dobiehame.Nie,nie sú neporaziteľní,ale z desiatich zápasov s nimi (zatiaľ) 5 určite nevyhráme.
Avšak takéto zápasy chalanom určite dajú viac,ako turnaj napr. v Trenčianskych Stankovciach.Takže hrajme so silnejšími súpermi a učme sa.A napredujme!

Zapas Žilina

(Romankop, 24. 2. 2010 10:24)

Je dôležité si uvedomiť jednu vec: potrebujeme min.2-3 nových hráčov na kraje zálohy, resp. na kraj obrany. Podľa včerajšieho zápasu tak usudzujem,pretože nie je možné tak ľahostajne strácať lopty a žiadnú nevybojovať.Nehovoriac o chýbajúcej podpore útočnej fázy. Navyše nám chýba zdravá dravosť a výbušnosť v osobných súbojoch. Traja, alebo štyria hráči nám nyvyhrajú zápas, to je dosť málo s takýmto súperom. Je to výzva pre trénerov.Ak chceme držať krok so špičkou na Slovensku, skúsme hľadať nových, ale "kvalitných hráčov",možno aj po dedinách. A ešte jeden postreh: tréneri, najskôr musíme mužstvo zodpovedne pripraviť po kondičnej stránke a až potom to môžem od mužstva žiadať. Opak nie je možný. Nevládzeme a potom ani nestíhame držať krok so súperom, to je realita. Tá pochvala pre Sama od uja Jančeka je samozrejme na mieste.

žilina

(danilla, 23. 2. 2010 20:03)

Samozrejme ide o zápas v Za

hallooo

(danilla, 23. 2. 2010 19:56)

Hallooo tento zápas nám jasne a rýchlo ukázal,kde sa nachádzame!!!!A chcem pochváliť brankára:Samo,takto to má vyzerať.Bolo to séééhr gúúút!Podľa mojho názoru.

Slovácko...

(robbie, 12. 2. 2010 13:01)

je aktuálne 5.mužstvo moravsko-sliezskej ligy.Asi to teda bude kvalitné mužstvo.So slovami trénera možno len súhlasiť.Kondícia sa naberá HLAVNE na zimnom sústredení,lenže na to akosi nie sú evráče.Práve preto sa my,rodičia,posnažme využiť spomínané 2% z daní,v podstate zadarmo.Alebo tie peniažky chcete nechať štátu?A o rok môžu chlapci naplno zaberať v nejakom peknom prostredí.Za seba sľubujem minimálne 333...

Slovácko

(Romankop, 12. 2. 2010 11:30)

Nemôžeme očakávať,že nastúpime na prvý zápas vonku a hneď to bude bezchybné a 100%-né.Chlapci zatiaľ hrali len v hale, kde je úplne iný systém hry,neboli sme kompletní a navyše nehráme ani súťažne 11 na 11.Toto všetko sú atribúty, ktoré je potrebné si uvedomiť. Ano, robili sa veľké chyby a nevládali sme držať krok so súperom po kondičnej stránke, ktorú treba riešiť na tréningoch, ale aj tak to bol podľa mňa silný súper na rozohranie. Treba sa začať sústreďovať na zápasy vonku a ukončiť tréningy v hale a celú halovú sezónu zakončiť dobrým umiestnením v Šardiciach a v Zlíne. Toľko môj postreh. Možno Slovácko trénuje celú prípravu len vonku, podľa mňa to tak vyzeralo. Toto mužstvo má určite na viac, ako uviedol tréner, ale jednoducho asi potrebujeme byť kompletní. Nevidel by som to po jednom akože "nezvládnutom zápase až tak tragicky. Už viackrát sme sa presvedčili, že chlapci to vedia. Akurát im skúsme dať trošku vyše času.

robota

(danilla, 12. 2. 2010 11:29)

ach tá kondicia!chlapci uvedomme si,že bez kondicie sa nedá robiť absolútne nič ani klučka ani vlastne počůvať pokyny trenerov!!a o ostatnom je tým pádom zbytočne hovoriť!