Choď na obsah Choď na menu
 


3.kolo DUBNICA - Lokomotíva Trnava 1:1

15. 9. 2010

DUBNICA - Lokomotíva Trnava   1:1   (0:1)

 

Gól: Turza

Zostava: Vavrúš - Janček (C),Suchánek,Kadlecaj,

                         Gašpar,Turza,Homola,

                         Harvila,Štefánek,Hanko,Piaček

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Len pre poriadok...

(admin, 17. 9. 2010 16:22)

...urážlivý príspevok nepísal pán Hájiček,ale užívateľ IP adresy 193.110.186.112 .Rozhodol som sa príspevok vymazať a uvedenú IP adresu zablokovať.

STOP urážkam

(Romankop, 17. 9. 2010 11:50)

V prvom rade nie som tréner, som rodič, ktorý sa snaží o objektívny pohľad z hľadiska na naše zápasy. Váš pohľad, ruku na srdce, skutočne objektívny nebol. Reagoval som na príspevok "Trtko z Dubnice" ak ste to nepísal Vy tak ten rušňovodič patrí tomu kto to písal. Ja som v mojich príspevkoch zatiaľ nikoho neurazil a ani sa k takému niečomu neskloním, to bola len reakcia na príspevok z Vášho tábora, iba ma trápia zavádzajúce informácie k zápasom.Tým, že reaguješ na výkon rozhodcu tak ako si písal,tým znehodnocuješ výkon dubnických chlapcov.Ale to by bolo asi na dlhšiu debatu.To je už naozaj všetko z mojej strany k tejto téme.

STOP urážkam!

(Miroslav Hájiček tréner Lokomotívy, 17. 9. 2010 10:25)

Vážený pán tréner z Dubnice, skúste si riešiť svoje príspevky a ja si budem svoje!!! Ak ste čítali pozorne, nepochválil som mojich chlapcov za nič... reagoval som na tvrdosť, ktorú pán rozhodca pískal úplne jednostranne, ale je jasné, že Vám neprekážali priame kopy za každý dotyk, kdež to naopak nepískol absolútne nič... preto sa nečudujem, že sme predviedli tak úbohý výkon... ale už sme si zvykli na Vaše komentáre, že máte problémy so súpermi a so všetkým okolo(napr. Senica minulý rok), ale to je Váš problém. Žiadam Vás neurážať mňa a moje mužstvo, tak ako som to urobil ja!!! Reagoval som na výkon rozhodcu nie Váš!!!

Rušňovodič Lokomotívy,

(Romankop, 17. 9. 2010 8:02)

beriem na vedomie Tvoj príspevok, a my vieme, že Lokomotíva hrá s ročníkom 99, ale ty si vôbec nepochopil, o čo sa jedná.Píšeš vo svojom hodnotení zavádzajúce bludy o priebehu zápasu. To že sme neporazili oveľa slabšie mužstvo to je náš dlhotrvajúci problém s koncovkou, ale to si musíme vyriešiť sami, takže ešte raz pre tých slabšie chápajúcich občanov: snaž sa hodnotiť zápasy objektívne, a ak to nedokážeš tak sa na to radšej vykašli. Myslím si, ale, že Ty to jednoducho nevieš. Možno by som poradil toho rušňovodiča.

Nebudem...

(robbie, 16. 9. 2010 18:51)

sa vyjadrovať k hodnoteniu trénera Lokomotívy,pretože bol pravdepodobne na inom zápase.Síce napísal,že naši chalani hrali kombinačne,ale zároveň prehnane tvrdo.A to sa prosím pekne dá ako???
Iné som chcel.Nerobím žiadne závery zo zápasu,lebo si myslím,že sme nehrali zle.Tešil som sa s chlapcami počas parádnej jesene 2009,keď prehrali len 2 zápasy,takže stojím za nimi a držím palce aj teraz,keď sa im nie celkom darí,hlavne strelecky.Sú to naši chalani a mám ich rád.To je všetko.

Tréner Lokomotívy

(Romankop, 16. 9. 2010 11:01)

Pred chvíľou som čítal hodnotenie zápasu trénerom Lokomotívy, ktoré je absolútne neobjektívne. Pán tréner zamysli sa trošku nad svojim hodnotením, asi si bol na nejakom inom zápase,pretože ste si v Dubnici nič nevytvorili, gól ste dali po našej chybe a na našej polovičke ste boli na návšteve iba sporadicky. Rozhodca Vás vôbec nepoškodil a že zlomený prst , nakopnutý sval-Váš hráč fauloval nášho a pritom si sám spôsobil zranenie, sedel som blízko toho zákroku. Naši chlapci mali množstvo šancí, môžeme si za to sami, že sme ich nepremenili, ale to je už náš problém. Nevyhováraj sa na rozhodcu, čím Vám uškodil. Našou nemohúcnosťou dať gól ste získali bod a nie Vašou hrou,veď aj Vaši fanúšikovia na Vašich hráčov pokrikovali, aby hrali futbal a nie len odkopávali. Naši chlapci chceli hrať futbal a Vaši ležali na zemi aj keď nemuseli-lebo ich to tak učíš. Doporučujem tomuto neobjektívnemu trénerovi aj trošku sebakritiky na výkon svojich zverencov a nehľadať chyby v rozhodcoch a všade inde, len nie pod vlastnou strechou.

Strelecké suchoty

(Romankop, 16. 9. 2010 8:43)

Neviem, ako to inak nazvať. Pokiaľ nebudeme premieňať šance, nemôžeme vyhrávať. Znovu smolný zápas, ako všetky predošlé. Hráme takmer celý zápas na jednej polovičke, súper sa prvý krát dostane pred našu bránu a po našej chybe nám dá gól. A tento scenár sa opakuje každý jeden zápas.
Toto sa už nedá nazvať vyložene smolou, ale asi nedostatočnou hernou disciplinovanosťou v rozhodujúcich situáciach a následnou nemohúcnosťou mužstva, resp. niektorých hráčov streliť gól aj vo vyložených šanciach. Chlapci, treba sa nad tým zamyslieť a skúsiť tie gólové suchoty prelomiť čím skôr, lebo, ako sa mi zdá tak si niektorí hráči prestávajú veriť.A chce to u väčšiny mužstva zvýšiť bojovnosť, zdravú futbalovú drzosť a dostupovanie k súperovým hráčom, čo Vám určite tréner zdôrazňuje pred každým zápasom. Bez tohto všetkého to asi nepôjde. Máte do nedele čas na nápravu.